rytina  

 

vše co se ti děje má příčinu

v tvé minulosti

 
ZPĚT ::  
 
 

ÚVOD

MASÁŽE

CVIČENÍ

AKCE

CENÍK

ODKAZY

KONTAKTY

kameny
 

Klasické a sportovní masáže:   

 

Klasická masáž nebo sportovní masáž má velký vliv na snížení svalového napětí – hypotonie nebo naopak pomáhá zvýšit svalové napětí v ochablých svalech (především po úrazech nebo dlouhotrvající nehybnosti). Působí na svalové disbalance – ve spojení s kompenzačními cviky, odstraňuje edémy – otoky, ovlivňuje vyplavování toxických látek z lymfatického řečiště (po fyzické zátěži) a kapilárních cév, nebo naopak působí tonizačně. Podporuje vstřebávání otoků, výpotků, ale i vzdáleně (reflexně) na hlubší vrstvy orgánů.  Také působí místně na kůži, kde pomáhá při odstraňování zrohovatělé pokožky.

     

Zen-Touch™ Shiatsu

Japonská tlaková masáž, kde pomocí ošetření a protažení jednotlivých částí těla se snadno odblokují jednotlivé segmenty páteře, kloubní spojení a dochází k uvolnění i psychických blokád a obnovení funkcí vnitřních orgánů. 

Hlavním principem této terapie je vyrovnání tzv. "prázdného a plného " místa. Neznamená to, že je někde něco prázdné či plné - obojí má nějakou energii – je to znamení, že to místo si žádá o pozornost nebo ji odmítá. Je to harmonizace celého organizmu

      Prázdné touží – deficit žádá
                                                         Plné odporuje – přebytek protestuje

Protože prázdné nebo plné popisuje kvalitu pohybu, orgánu anebo meridiánu, podporování, regulování a potlačování jakéhokoliv meridiánu může mít vztah ke kvalitě pohybu ovlivňujícího jiný pohyb - pohybového aparátu, orgánů, psychiky. . .  

Relaxační masáže-beauty techniky:

Čokoládová – navozuje dobrou náladu vyplavováním endorfinů a díky minerálům i úžasný doplněk v péči o pokožku těla.

Medová – detoxikační, účinně čistí a hojí kůži s akné nebo i velmi suchou pokožku

Dry Hot stones special:
Je to speciální technika práce s lávovými kameny, kterou jsem intuitivně vytvořil během své terapeutické praxe...

Při této technice nepoužívám oleje (pouze po skončení práce s kameny na ošetření pokožky klienta a vpravení olejových esencí do „otevřené“ pokožky). Kameny kloužou po suché pokožce, aniž by klient měl jakýkoliv pocit nepohody.

Ovlivňuje se touto technikou hlavně lymfatický systém, upravuje se hormonální systém. Díky vlivu tepla a mírného tlaku se snáze uvolňují svalové spasmy, svalová tkáň se prohřeje do hloubky a tím pádem se i lépe uvolní.

Oleje, které poté aplikuji, se lépe vstřebávají a při použití olejových esencí i důkladněji absorbují a tím i lépe se využije jejich případné účinky

 

Kurzy masáží

Máte chuť si rozšířit znalosti v oboru masáží?

Zajímáte se o celostní medicínu?

Toto vše vám mohu zprostředkovat – zajímáte-li se o Zen-Touch™ Shiatsu, systém který spojuje mnoho oborů celostní medicíny – výživa, cvičení, životní styl…