rytina  

 

vše co se ti děje má příčinu

 

v tvé minulosti

 
ZPĚT  :  
 
 

ÚVOD

MASÁŽE

CVIČENÍ

AKCE

CENÍK

ODKAZY

KONTAKTY

 

 

·    TRX (závěsný systém)

Cvičení na závěsných systémech (TRX)  je komplexní posilování celého těla s využitím vlastní váhy :-). Na tomto systému zpevníte celé tělo a zvýšíte silovou funkčnost svalů.

·    Funkční/Kruhový trénink

Funkční/kruhový trénink lze popsat mnoha způsoby. Mně se nejvíce zamlouvá definice, která by mohla znít takto:

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraného počtu cviků [až 15] zatěžujících bud jednotlivé svalové skupiny celého těla jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

 

·    Kondiční trénink

Zaměřený na postupné zvyšování vaší kondice. Jedná se ofrekvenční trénink, který rozvíjí koordinaci a rychlost pohybu a silovou vytrvalost. Koncept hodiny se často mění.

·    BOSU Balance

Koncept cvičení, který se zaměřuje nejvíce na nápravu dysbalancí. Posilování hlubokého stabilizačního systému. odstraňuje bolesti zad. Vhodné i pro začátečníky.

·    Tchaj-Ťi Čchuan / Čchi Kung

Zdravotní cvičení Čchi Kung

Zdravotní cvičení vzniklé v dávné Číně je určené k získání a naučení správného postoje, ovládnutí svého středu těla, naučíte se při něm správně dýchat. Rozvíjí nejen fyzické tělo, ale i pomáhá při potížích vnitřních orgánů, pomáhá zvládat současné civilizační nároky kladené na Vás.

Tchaj-ťi čchüan

Toto cvičení je „vyšší“ úroveň zdravotního cvičení Čchi kung. Jednotlivé cviky, které se cvičí v Čchi kungu se v Tchaj čchi cvičí v pohybu. Rozvíjí se při něm nejenom síla a dýchání, posiluje také smysl pro orientaci a rovnováhu, koordinaci pohybů s dechem. A samozřejmě hlavně pomáhá zvládat současné civilizační nároky kladené na Vás.

·    Cvičení pro seniory

Cvičení je hlavně určené pro seniory, ale i lidé mladší si mohou  zacvičit - u tohoto cvičení je kladen důraz na důkladné rozcvičení a posílení stabilizačního aparátu. Celé cvičení je kombinací Čchi kungu, cvičení s flexibandy, dýchací cvičení, jógy. Cvičení se provádí v klidu a beze spěchu.

Pomáhá odstraňovat civilizační pohybové chyby. Zároveň zpevňuje posturální svalstvo, které je díky civilizačním „pomocníkům“ často „nefunkční“.

·    Osobní trenér

 

·    Cvičení venku (bootcamp)